KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7818001
nr 781 8001
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Pastell, Roger Risberg (1956-2011), krigsfartyg, signerad R R, 19x28 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
måndag 1 oktober 2012
kl 19:59:45
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg